top of page

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.10.2021

 1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na fundusz stypendialny ”Dzieło Nowego Tysiąclecia” z okazji przypadającego za tydzień Dnia Papieskiego.

 2. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę naszego Sanktuarium. BÓG ZAPŁAĆ za wszystkie ofiary składane na ten cel. Wszystkich darczyńców polecamy Bogu w modlitwie.

 3. Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych. Modlimy się codziennie o godz. 17.30. W październiku odmawiamy modlitwę różańcową przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.

 4. W I środę miesiąca zapraszamy wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego na Mszę Świętą wieczorną.

 5. W czwartek wspomnienie NMP RÓŻAŃCOWEJ.

 6. W I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

 7. W piątek 15 października będziemy przeżywać kolejny światowy DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy utracili swoje dzieci. Rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.30 w Sanktuarium następnie sprawowana będzie Msza Święta podczas, której będziemy modlić się za dzieci i ich rodziców. Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zawierzenie dzieci Bożemu Miłosierdziu. Będzie również wyłożona KSIĘGA DZIECKA UTRACONEGO, do której będzie można wpisać imię dziecka.

 8. Rodziców dzieci Pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie 9 października na katechezę do kaplicy. Natomiast w niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Świętą na godz. 15.00 podczas, której poświęcimy różańce.

 9. Zbliża się miesiąc listopad - czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. W naszych pallotyńskich kościołach będziemy codziennie odprawiali 24 Msze Święte za zmarłych z naszych rodzin, dobrodziejów, współpracowników i parafian. W naszej parafii każdego dnia o godz. 17.30 będzie modlitwa różańcowa, o 18.00 Msza Święta za zmarłych, a także przez cały rok we wtorki o godz. 15.00. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.

 10. Zapraszamy do dobrej chrześcijańskiej lektury.

 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych Patronów.


INTENCJE:

NIEDZIELA – 03.10.2021

7.30 ŚP. LEON I ALEKSANDRA BULDECCY


9.30 ŚP. WACŁAW WAWRZYN W 27 ROCZNICĘ ŚMIERCI, ZMARLI RODZICE I BRAT

2. ŚP. STANISŁAW, JERZY, JÓZEF FILIPOWICZ, BOLESŁAW CHOBOT, ZOFIA I ADAM GŁOWACCY, I ZMARLI Z RODZINY


11.00 1. O NIEBO DLA DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA OSÓB MODLĄCYCH SIĘ ZA NIE – gregoriańska 3

2. ŚP. W 10 ROCZNICĘ ŚMIERCI CZESŁAW ZWIERZYŃSKI, ANTONI I NATALIA ZWIERZYŃSCY, WACŁAW I WIKTORIA KENCLER


12.30 1. ZA PARAFIAN

2. ŚP. BARBARA RZEŹNICKA – gregoriańska 21


18.00 1. ŚP. TADEUSZ GRABOWSKI - gregoriańska 28

2. ŚP. AGNIESZKA PAWLAK –gregoriańska 6

bottom of page